Een fijne school maken we samen. Daarom vinden we het belangrijk om regelmatig met ouders, verzorgers en andere betrokkenen in gesprek te gaan. We willen graag luisteren naar jullie ideeën, ervaringen en vragen. Zo kunnen we samen blijven werken aan een fijne en betrokken school voor ieder kind.
Afgelopen voorjaar mochten we ouders, opa’s en oma’s en andere betrokkenen bij onze school verwelkomen tijdens een gezellige Bakkie Buiten op het schoolplein.
Op dinsdag 29 september nodigen we jullie graag opnieuw uit voor een kopje koffie of thee. Deze keer organiseren we een Bakkie Binnen in de aula van basisschool Lambertus.
Iedereen die betrokken is bij onze school of interesse heeft, is van harte welkom van 16.00 tot 17.15 uur.
We starten samen, luisteren naar elkaar en gaan met elkaar in gesprek over onderwerpen die ertoe doen. Ook is er alle ruimte om ideeën en ervaringen te delen, zodat we samen kunnen blijven werken aan een fijne school voor ieder kind.
Geen oppas? Geen probleem! Tijdens Bakkie Binnen is er toezicht op het schoolplein, zodat kinderen buiten kunnen spelen terwijl jullie deelnemen.
We hopen jullie deze middag te zien!
Meer nieuws